Obchod Feya

Feya na českém trhu začala působit jako výrobce nábytku v roce 2000. Prodejem se začala zabývat až v roce 2007. Cílem firmy byl vždy spokojený zákazník. I díky tomu se nám dařilo v minulosti a daří se nám i nadále. Získali jsme zkušenosti s mnoha výrobci i dodavateli. Což nám pomáhá zvolit pro zákazníka produkt, se kterým bude skutečně spokojen. V obchodě máme vystavený široký sortiment nábytku, sedačky, postele, skříně, kuchyně, obývací sestavy, židle a mnoho dalšího. Pokud si něco nevyberete z nabídky našeho kamenného obchodu, můžeme nabídnout zboží od výrobců, se kterými spolupracujeme. Navíc při objednání lze často zvolit i jinou barvu nebo materiál než je u vystavených produktu. S výběrem vám rádi poradíme.

V roce 2008 jsme vstoupili na internet a přidali základní informace o naší firmě. Následně v roce 2011 byly stránky rozšířeny o internetový obchod. V roce 2017 jsme stránky kompletně rekonstruovali do dnešní podoby.

V internetovém obchodě naleznete zboží převážně od našich dodavatelů, zakázkovou výrobu řešíme individuálně. Přejeme příjemné nakupování.